Cumpara acum
Prima pagină:

PDF
Descarcă »

Caricatura zilei:

PDF


Anunturi Publicitare Online
Sondaj:

Credeți că pedepsele pentru violatori ar trebui crescute?

Da
Nu
Pedepsele actuale sunt corecte
Nu stiu, nu mă interesează

Comentarii (3) »
Sondaje vechi »

Contact:

Adresa:
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Sector 1, Bucuresti
Telefon/Fax:
021.527.19.13
0758.256.441
E-mail:
office@curierul national.ro

trafic@curierul national.ro




Despre noi

Redactie: Bucuresti, sector 1,
Str. Cristian Popisteanu nr. 2-4
Tel. 021.599.55.00 Fax: 021.312.13.00
Tiparit la: Tipografia Curierul National, Bucuresti.

 Director Fondator: VALENTIN STELIAN PAUNESCU

Director General:  

  • Marius Seinea, marius.seinea@gds.ro 

Director Editorial

  • Stefan Radeanu -  stefan.radeanu@curierulnational.ro

Director Economic

  • Roxana Petcu, roxana.petcu@curierulnational.ro 

Director Publicitate/Marketing/Comunicare:

  • Cristian Hatis 
  • BUZZ! PUBLISHING 
  • Tel: 0757.279.306,
  • cristian@buzzpublishing.ro

Trafic/Difuzare:

  • Mihaela Negreanu,
  • Tel: 0758.256.441,
  • trafic@curierulnational.ro

Senior Editor:

  • PROF. UNIV. DR. Valeriu Rapeanu, office@curierulnational.ro

Corespondent la Strasbourg:

  • Maria Capitaine

Editor Coordonator:

  • Madalin Iulian Mihai, madalin.mihai@curierulnational.ro

Redactori:

  • Andreea Andrei, andreea.andrei@curierulnational.ro
  • Irina Bancila, irina.bancila@curierulnational.ro

Piata artei/corectura:

  • Mihai Gindu, mihai.gindu@curierulnational.ro

DTP

  • Stefan Hancu, dtpcurierulnational@gmail.com
Recomandat Curierul National
Ultimele comentarii:

RUSINE ! La aproape 30 de ani de la rasturnarea re ...
Unde sunt fondurile C.A.S.

Au si ungurii astia si parti bune. Din India au ve ...
Lovitură pentru Ungaria: Statutul de democraţie sigură, pus la îndoială de Canada, după ce o activistă a primit azil politic

Daca CRIMINALUL de ILIESCU- KGB este numai suspect ...
Ion Iliescu, la Parchetul General în dosarul Revoluției. Ce au decis procurorii în cazul său

Hotia PSD nu are limite! Hotii fac azi legile! ...
Controverse pe piaţa pensiilor private

la un timp fondul privat ajunge in insoventa. ...
Controverse pe piaţa pensiilor private

Top articole:

Afişează articolele cele mai:
Votate | Comentate | Expediate

Radio Sud

Tipografia de Sud
Orologia Primo minuto

Sumarul ediţiei: