Fonduri Europene „Creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare covid-19 în cadrul Spitalul Orășenesc Beclean, orașul Beclean, județul Bistrița-Năsăud” Autor Curierul Național Publicat 15 aprilie 2021 Distribuie Distribuie articolul Facebook Whatsapp Whatsapp LinkedIn Reddit Telegram Email Copy Link Print Distribuie Articolul anterior Lansarea proiectului cu titlul: „Capital de lucru pentru TURIST SUIOR” Articolul următor Finalizarea implementării proiectului „ASIGURAREA ACCESULUI LA SERVICII DE SĂNĂTATE ÎN REGIM AMBULATORIU PENTRU POPULAȚIA DIN ITI, PRIN DOTAREA CU APARATURĂ DE ÎNALTĂ PERFORMANȚĂ” Niciun comentariu Lasă un răspuns Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Comentariu * Nume * Email * Site web -Publicitate- Ultimele articole Nicușor Dan, Președintele României: România va rămâne de neclintit alături de Statele Unite în apărarea libertății și democrației Actualitate Politic CM Fotbal: Elveția câștigă duelul cu Canada și Grupa B, după un meci echilibrat Sport OMS îi îndeamnă pe liderii mondiali să investească în sisteme medicale adaptate schimbărilor climatice Sănătate Știri FinanciareAfaceri de peste 270 milioane de lei pentru restaurantele Spartan în 2025Angajații nu fug de birou. 63% ar refuza însă un job cu prezență obligatoriePortugalia devine motorul de creștere al Klass Wagen: peste 110.000 de închirieri în ultimul anRomânii aleg Grecia pentru vacanțele din vara anului 2026. Sardinia și Mallorca câștigă teren